Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec
Mysłowice
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Czeladź
Jaworzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia30 - 50 / 60 min

Robert

Opis ogłoszenia

W ramach zajęć proponuję unikalny w skali rynku korepetycji system bonusów :

  • intensywną pracę z ćwiczeniami maturalnymi (zbiory zadań z lat 2018 - 2022) w świetnej, dydaktycznej atmosferze,
  • materiały ćwiczeniowe i teorię przed każdym przerabianym działem, dodatkowe zadania do realizacji dla uczestnika poza czasem spotkania,
  • indywidualną analizę pracy z uczniem w ramach metodyki rozwiązywania zadań wraz ze wspólnie ustalonym cyklem powtórkowym materiału,
  • comiesięczne podsumowanie przerobionego materiału a w późniejszym czasie symulację matury próbnej,
  • gruntowne przygotowanie psychologiczne do matury - czyli organizacja czasu, filozofia zdrowego stylu życia, motywacja w formie wprowadzania pożytecznych nawyków i czerpanie pasji z przedmiotu wraz z elementami przedmaturalnej sesji hipnotycznej (dodatkowa opcja na życzenie klienta w cenie standardowych zajęć),
  • klimatyczne pomieszczenie do nauki, wraz z profesjonalnymi pomocami dydaktyczno - technicznymi (flipchart, mikroskop cyfrowy, system komputerowy, zastosowania sztucznej inteligencji, żywe eksponaty roślin i zwierząt w hodowli a w okresie letnim klimatyzacja),
  • istnieje możliwość pracy on-line na życzenie klienta.

Moją misją jest promowanie właściwego sposobu współpracy z młodszymi osobami w dzisiejszych, trudnych czasach funkcjonowania w realiach edukacji. Dlatego każdy uczący otrzyma indywidualne wyzwanie dla siebie wraz z bonusem jeśli je w pełni zrealizuje. To okazja do popracowania nad swymi umiejętnościami, które wymagają większej uwagi lub zostały nieco zaniedbane w toku nauczania.

Drogi uczniu - uczyń się lepiej zorganizowanym, stań się zdrowszym i wykorzystaj drzemiące w tobie potencjały oraz wyreguluj poziom stresu który powoduje w nadmiarze kłopoty zdrowotne i mniejszą efektywność nauki !

Wykorzystaj okazję, nie zwlekaj  i zgłoś się już dziś na spotkanie ! 

Przygotowałem tryb wakacyjny który obejmuje bardzo atrakcyjną cenę aż na 6 miesięcy (do końca roku 2022). Uczniowie zgłaszający się od września uzyskają wyższą standardową cenę za godzinę korepetycji. W tym przedziale cenowym wraz z dodatkowymi możliwościami dla ucznia, ogłoszenie nie posiada podobnej konkurencji w portalu.

Ponadto udzielam rabatu dla:

  • osób polecających zajęcia innym zainteresowanym
  • rabaty dwa razy mogą się kumulować.

Zakres czasowy zajęć został określony jedynie opcjonalnie. Dla każdej propozycji zajęć możemy ustalić elastycznie grafik. Proszę jednak mieć na uwadze że w przypadku większej liczby osób zainteresowanych w ramach zajęć wakacyjnych w pierwszej kolejności mogą być rozważane takie dni jak: piątek, sobota, niedziela lub poniedziałek).

Przyjdź i sprawdź ! Pierwsze zajęcia gratis, w kolejnym tygodniu zajęcia objęte promocją cenową. Łatwo więc rozpocząć przygodę z korepetycjami bez ryzyka w formie źle wykorzystanego czasu i pieniędzy !

Tel.:505 241 565

Chcesz poczuć świetną atmosferę zajęć? Powtarzanie materiału nie musi być żmudne i męczące. Czy matura musi kojarzyć się z ciężkim przeżyciem - oczywiście że nie !!!  Skorzystaj z formatu zajęć korepetycyjnych na miarę XXI wieku !!! Więcej informacji na spotkaniu zapoznawczym.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SPOTKANIE :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela12:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.